UAB "ALEKSO GINTARAS" PLEČIASI UŽSIENIO RINKOSE

Įmonė vykdo projektą „UAB Alekso gintaras eksporto naujos galimybės“ (projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0209), kurio metu su savo stendu dalyvaujama tarptautinėse parodose.

Juvelyrinių dirbinių gamintoja UAB „Alekso gintaras" vykdo eksporto plėtros projektą. Projekto tikslas - aktyviai vystyti įmonės veiklą Europos bei tolimose rinkose (JAV, Japonija, Meksika, Kinija), didinti įmonės produkcijos žinomumą ir pardavimus užsienyje. Projekto metu numatoma dalyvauti  devyniose tarptautinėse parodose. Visos tarptautinės parodos yra susijusios su juvelyrikos ir papuošalų sritimi. Įmonė tarptautinėse parodose dalyvaus su savo stendu, pristatančiu lietuviškus juvelyrinius dirbinius. Prognozuojama, kad 2022 m. lyginant su 2018 m. produkcijos eksportas išaugs 110,89 procento.

Daliniam projekto finansavimui gauta ES parama pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. Projektą dalinai finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

[time], from [location]
You have successfully subscribed!